Higiena

Studio Tatuażu Sauron od roku 1998, przez cały swój okres działalności jest pod stałą kontrolą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Rudzie Śląskiej.

Spełniamy wszystkie aktualne wymogi dotyczące higieny i warunków pracy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo naszych klientów, używamy sterylnego i jednorazowego sprzętu do tatuowania oraz kolczykowania ciała. Do tatuowania używamy tylko i wyłącznie sprzętu i barwników najlepszych firm na świecie, które posiadają europejskie atesty i należą do światowej czołówki.

Do kolczykowania używamy produktów firmy Wildcat - światowego lidera w dziedzinie produkcji biżuterii do bodypiercingu.


Pielegnacja


Profesjonalne produkty H2Ocean są używane przez najwybitniejszych artystów tatuażu na całym świecie. W skład H2Ocean PRO TEAM wchodzą między innymi takie nazwiska jak: Domantas Parvainis, Dmitriy Samohin, Boris, Horiyoshi III, Randy Engelhard, Andy Engel, Genko, Bob Tyrrell, Roman Abrego, itd...

Te renomowane produkty są dostępne w naszym salonie i oferowane naszym klientom w specjalnych niższych cenach!
Krem do tatuażu H2Ocean Ocean Care - 30 pln
Pianka do mycia tatuażu H2Ocean Blue Green Foam Soap - 18 pln
Pianka nawilżająca do mycia tatuażu H2Ocean Ocean Foam Tattoo Moisturizer - 25 pln

Dodatkowo stosujemy najnowsze standardy dotyczące zabezpieczenia świeżo wykonanego tatuażu. W naszym studiu standardem jest używanie najnowszej, specjalnej foli o nazwie Dermalize Pro.

Dzięki temu opatrunkowi Twój tatuaż nie tylko będzie się goić łatwiej i
szybciej, ale również zachowa świetne barwy!

Każdy nasz klient otrzymuje szczegółowe instrukcje dbania o tatuaż wraz ulotką.